wtorek, 22 kwietnia 2014

Kulminacja przesady

Wiem,że zakładając bloga, deklaruje się niejako sobie, niejako wam,że "raz za czas" jak to mówi ma córa o jedzeniu słodyczy, powinno się napisać, pokazać co się naprodukowało, odświeżyć pamięć o sobie.
Nie wychodzi mi nijak...czas biegnie między palcami jak nigdy dotąd. Dwie córzynki do oporządzenia plus zwykłe codzienności i dzień wyczerpany.Szycie nocami, spanie między przerwami dnia i nocy choć nie bardzo wiem kiedy to jest.Nie mam nawet głowy,żeby spokojnie usiąść i pokazać trochę mojej codzienności.Zmiana szaty bloga mi się marzy, częste wpisy i porządek.Niech to będzie zapisana deklaracja.
Jak powiem, głupio będzie nie zrobić.

Kropel kilka tego co ostatnimi czasy.W przerwach między wszystkorobieniem ;p
A już w sobotę trzecie urodziny dziecięcia - jak będzie ładnie to coś pokażę :)
No i odrobinę salonu, którego już więcej niż mniej!pojemniki

Coś mnie już kusiło ,żeby uszyć coś nowego i wyszła torba,a za nią kolejne..i będą następne.

Uszyłam też piórnik a trzy kolejne w kolejce.Dla córzynki oczywiście też.Lubię takie miękkie i "hend mejdowe" rzeczy, które w użytku dzieci są codziennie.


A na koniec zając dla córy :Gucia


5 komentarzy:

 1. cudowne szyjątka :-) wszystko bez wyjątku ale królik i jego strój marzenie! ja 2 lata zbieram się do założenia bloga ale jak na razie to na swojej stronie na fb nie mogę regularności wprowadzić więc z blogiem byłoby chyba tylko gorzej ;-P pozdrawiam serdecznie :-) Julia z Glassjula

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale różnorodność! A zdradzisz czym usztywniasz kosze, że tak ładnie się trzymają?

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj. Wypatrzyłam Cię na FB. I jestem zachwycona. Będę tu zaglądać :-).Cuda robisz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OO, a ja dopiero dziś zobaczyłam twój wpis, dziękuję bardzo i zapraszam.Niestety maile nie powiadamiają mnie zawsze o komentarzach, więc czasem jakiś mi umknie..

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...