czwartek, 31 maja 2012

wymiankowo

Tak się wydarza,że jestem tu ostatnio tylko w roli obserwatora innych.. wdzięczna rola choć chciałabym znów pokazać coś nowego! Ale że życie u boku małych stworów jest zdecydowanie nieprzewidywalne, ostatnio niewiele udaje mi się stworzyć.

Doczekałam się dziś karniszy więc i powiesiłam firaneczki. Mega szczęśliwa,że coś tuli moje okna choć już myślę jakby je jeszcze nieco dopieścić, przydekorować...i pokazać ;p

Ale przede wszystkim pochwalić się dziś chciałam cudną zawartością paczuszki,która przybyła do mnie rano od wielce uzdolnionej Moniki z igłowego i nitkowego bloga! Zapraszam jeśli jeszcze was tam nie było!
Zrobiłyśmy sobie niespodziankową wymiankę i zwariowałam!
Chwalę się bo muszę, po prostu, a zdjęcia poniżej. Póki co 3 piękne, pastelowe serducha i zielone kółeczko wiszą na mych gałęziach, ale muszę pomyśleć o jakimś innym miejscu.Tutaj zbyt się gubią, a ja chcę,żeby wiodły prym, nie będąc tylko dekoracją drzewika mego.
Póki co jednak wiszą i takie wam się pokażą!
Jakiś czas temu powstało też kilka świeżych zawieszek - zabarwionych wiosennie i kolorowo!

A ja uciekam spać z nadzieją,że może jutro uda mi się ruszyć do mej mini podschodowej pracowniiii.okienko salonowe5 komentarzy:

 1. Świetne te serducha.
  Pozdrawiam serdecznie.
  K.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ogormnie się cieszę, że w ogóle do Ciebie dotarły i że się spodobały:) Fotorelacja z zawieszenia Twojego cudnego serducha i magnesików wkrótce u mnie:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę Tobie tak cudnych serduszek, przepięknie się prezentują na drzewku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a dziękuję Gosienko :) Serducha są naprawdę boskie!!
   A u ciebie jak twórczo - jeju,aż zazdroszczę jak ty sobie czas organizujesz.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...